Confectiebedrijven Bercofa, Necofa, Modella en Meinen
Geschreven door Nina Meilof [mailto:meilof@factory.org



Bercofa, Necofa, Modelia en Meinen, wie kent deze confectiebedrijven of de kleding die ze maakten? Ik woon in een voormalige fabriek en wil er graag meer over weten.
Plaats reactie
Reacties
Ik ben ook in bezit van historische foto's ca. 1946-1958. Ik denk dat ik als zoon van de voormalige eigenaar u veel antwoorden kan geven op openstaande vragen. Gaarne zou ik in de gelegenheid worden gesteld ook zelf een bezoek te brengen aan het complex hoek singel/Roommolenstraat .
Dat is ook toevallig ! Ik ben al geruime tijd bezig om een website te maken over Confectiefabrie k Meinen's Kleding in Groningen aan de Hereweg in Groningen. In deze fabriek was mijn vader J.P. Rademaker nl procuratiehoude r met als directeur en onderdirecteur vader en zoon Kruize. De hele confectie-industrie is in de jaren 60 roemloos ten onder gegaan. Alle fabriekeb bestaan niet meer Daarom wilde ik in eerste instantie er een boek over schrijven over "de stijlgroep" Groningen. De belangrijkste 5 fabrieken (confectie) in Groningen, maar ik heb nu inmiddels wel aardig wat gegevens alleen over Meinen dat ik het daarbij maar bij een website laat. Aan wat voor informatie / fotomateriaal kun je mij daarbij helpen?
Met vriendelijke groet,
Marian van Dijk-Rademaker
email: marianinteracti e
tel. 0597-851112